prawo przyciągania

Ściśle mówiąc, Prawo Przyciągania jest sposobem na przyciągnięcie do naszego życia wszystkiego, na czym się skupiamy. Uważa się, że wszyscy z nas, niezależnie od wieku, pochodzenia etnicznego czy systemu wierzeń, są podatni na zasady rządzące wszechświatem, takie jak Prawo Przyciągania. Mówiąc prościej, wszystkie myśli ostatecznie stają się obiektami. Jeśli skupisz się na negatywnych przepowiedniach zagłady, pozostaniesz pod niebem. Jeśli skupiasz się na pozytywnych myślach i masz cele, które chcesz osiągnąć, znajdziesz sposób, aby je osiągnąć poprzez masowe działanie.

Czym więc jest prawo przyciągania?

Co więcej, ludzie są w pełni świadomi, jak bardzo prawo przyciągania wpływa na ich codzienne życie. Świadomie lub nieświadomie, działamy jak ludzki generator w każdym momencie naszego życia, wysyłając nasze myśli i uczucia i odbierając więcej tego, co wysłaliśmy. Niestety, tak wielu z nas nadal nie jest świadomych obietnicy, która leży głęboko w nas. Jest również o wiele za źle, aby wymieniać swoje myśli i uczucia niezauważone. To przynosi niewłaściwe uczucia i dodaje więcej niechcianych uczuć i wydarzeń do twojego życia.

Po tym wszystkim, uświadomienie sobie, że nawet Prawo Przyciągania odgrywa rolę w Twoim życiu powinno być doskonałym powodem do świętowania! Plus, nauczyłeś się, jak skutecznie włączyć go do swojego codziennego życia, cała twoja przyszłość będzie ewoluować.

Historia kryjąca się za prawem przyciągania

Zanim ty zaczynasz ekscytującą podróż prawdziwy mądrość przez prawo przyciąganie, ja jest zasadniczy że ty uświadamiasz sobie że ty możesz stosować je twój życie i że ja może pomyślnie jeżeli prawi narzędzia używają. Praktyki i wartości zawarte w tym prawie przyczyniły się do rozwoju życia wielkich ludzi na przestrzeni dziejów.

Pokolenia temu, ja był pierwszy wierzył że prawo przyciąganie wyjawiał komuś przez wiecznie Buddha. Uważa się, że potrzebował usłyszeć, że “to, czym byłeś, jest tym, o czym marzyłeś”. Jest to teoria głęboko zakorzeniona w “zasadzie przyciągania”.

Wraz z rozprzestrzenianiem się tej idei w społeczeństwie zachodnim pojawiło się pojęcie “karmy”, wierzenia wspólnego dla wielu cywilizacji. Przez dziesięciolecia wielu uwierzyło, że to, co dajesz światu (czy to frustrację, czy szczęście, obrzydzenie czy miłość), nieuchronnie powróci do twojego własnego życia. Dla większości z nas jest to już widoczne na wiele sposobów.

Kluczowe punkty Prawa Przyciągania znajdują się w pismach wielu społeczeństw i organizacji wyznaniowych. Dowody czczenia prawa przyciągania można znaleźć na przestrzeni wieków; wszystkie udokumentowane i poznane w różny sposób, ale wciąż tam dla całej ludzkości.

Prawo przyciągania: czy jest prawdziwe?

Jak wspomniano wcześniej, Prawo Przyciągania i jego zasady znajdują się wszędzie w życiu. I wiele kobiet i mężczyzn, którzy odcisnęli swoje piętno na tym świecie, udowodniło, że Prawo Przyciągania jest jedną z najpotężniejszych sił na ziemi, włączając w to wielu wybitnych poetów, autorów, uczonych i błyskotliwych myślicieli.

Dla wielu osób może to być ciężka pigułka do strawienia, ponieważ Ty lub Twoi bliscy również mieliście do czynienia z bardzo ciężkimi doświadczeniami w swoim życiu. Jakkolwiek, gdy ty zaczynasz uświadamiać sobie ostatecznego klucz prawo przyciąganie, ty możesz być odświeżający z ufnością i odwagą w głębokiej wiedzy że ty możesz brać kontrolę twój życie i uwalniać się forever od spirali strach, zmartwienie, lub niepewność która trzyma ciebie niewolniczo dla w ten sposób długo.

Nauka, faktograficzna, a nie fikcja.

Zadaniem kosmologów w ostatnich latach jest zwrócenie uwagi na ogromny wpływ, jaki potęga umysłu będzie miała na naszą egzystencję, a w szczególności na kosmos. To naprawdę nie ma znaczenia czy kiedykolwiek będziesz w stanie dostarczyć kompletną wiedzę na temat kosmologii stojącej za Prawem Przyciągania.

W miarę jak naukowcy będą dostarczać nam coraz więcej wiedzy o prawidłowościach, będziemy się cieszyć coraz bardziej głęboko wyzwalającą i motywującą świadomością, że jesteśmy twórcami i panami naszego istnienia i energii, która nas wszystkich tworzy. Bądźcie wdzięczni, bo świat wciąż jest po naszej stronie! Tutaj nie ma żadnych ograniczeń! Otwórz swój umysł i doceń nieodłączną obfitość kosmosu.

 

Jak mogę przejawiać i używać prawa?

Tworzymy wizje planowanej egzystencji, a następnie podejmujemy decyzje i kroki, które urzeczywistniają to, co sobie wyobraziliśmy. A co jeśli nie chcesz mieć zdjęcia? Po prostu go wymień! Życie to pusta tablica potencjału; Ty dowodzisz tym, jak może wyglądać końcowa scena. Życie to pusta tablica potencjału; Ty dowodzisz tym, jak może wyglądać końcowa scena. Oba prawa stworzenia są absolutnie normalne, a prawo przyciągania nie jest anomalią.

Przyciąganie kapitału i bogactwa za pomocą Prawa Przyciągania

Bogactwo finansowe jest kolejnym wspólnym celem na całym świecie. Bogactwo przynosi wyraźne korzyści w Twoim życiu. Ma również moc, by zapewnić byt Twojej rodzinie i przyjaciołom.

Niestety, każdy z nas ma skomplikowane przywiązanie do idei pieniędzy. Nieuchronnie wiąże się to z konotacjami zazdrości i arogancji. Musimy pozbyć się tych destrukcyjnych nawyków myślowych, aby przyciągnąć kapitał. Kluczowy aspekt prawa przyciągania jest pomysł że pozytywność rodzi pozytywną energię.

Jeżeli ty trenujesz niestrudzenie manifestować styl życia obfitości, ty możesz pytać yourself jak ty możesz przewidywać kiedy twój ofiary będą kompensować. Ogólnie rzecz biorąc, można również użyć tych wskazówek, aby zdecydować, czy dokonać inwestycji lub pracować nad marketingiem nowego biznesu. Niezależnie od tego, czy otrzymujesz kapitał podczas pierwszego dnia zaćmienia Księżyca, czy też woskujący Księżyc jest nad głową, możesz być o krok od doświadczenia większego dobrobytu w swoim istnieniu.

Wyobraź sobie, że czeki przychodzą pocztą. Wypisz czek na kwotę pieniędzy, którą chcesz zamanifestować w tym roku i umieść go w widocznym miejscu. Za każdym razem, gdy go zobaczysz, wyobraź sobie, że jest prawdziwy.

Manifestuj uczucia i związki

Z nowymi partnerstwami, które powstają każdego dnia, nie jest dziwne, że jest to wspólny cel. Wielu ludzi pragnie znaleźć miłość swojego życia. Ale czy prawo przyciągania poprawi Twoje życie w miłości? Krótka odpowiedź? Absolutnie. Istnieje kilka strategii i działań Prawa Przyciągania, które poprawią twoją pewność siebie, entuzjazm i ogólną ukrytą chęć zaangażowania się w uczucie. W ten sposób, jest bardzo prawdopodobne, aby spotkać swoją prawdziwą bratnią duszę z pomocą Prawa Przyciągania.

Myśli o cokolwiek ja jest że ty chcesz więcej w twój życiu, i próbuje być wdzięczny dla co ty już masz. Współczucie samo w sobie jest źródłem dobrobytu, a wibracyjna częstotliwość uznania i pochwały automatycznie przyciągnie o wiele więcej, za co możecie być wdzięczni.

Popraw swoje samopoczucie fizyczne i psychiczne.

W natłoku codziennych obowiązków, zobowiązań wobec przyjaciół i rodziny oraz ogólnie pojętego życia codziennego, często zaniedbujemy nasze osobiste samopoczucie. Podczas gdy reguła przyciągania może no uchylać zrównoważoną dietę, ćwiczenia, i rutynowych medycznych checkups, ja promuje różnorodnych korzyści twój emocjonalnego, moralnego, i fizycznego zdrowie. Uzyskanie mózgu, aby zobaczyć pozytywne we wszystkim stworzy przestrzeń dla rozwoju emocjonalnego i zadowolenia, co z kolei będzie promować swoje zdrowie fizyczne. Podobnie, poświęcenie czasu na samoopiekę pomoże w walce z różnymi zaburzeniami zdrowia psychicznego.

Proś o to, czego najbardziej pragniesz

Każdego dnia zadajesz pytania wszechświatowi – i swojemu podświadomemu umysłowi – w formie myśli: w zasadzie tego, o czym marzysz, czego się uczysz, o czym rozmawiasz i na czym skupiasz swoją uwagę. Niestety to, na czym skupiamy naszą uwagę, jest zawsze przypadkowe i niezamierzone; tak naprawdę reagujesz na okoliczności. Reguła przyciągania stwierdza że cokolwiek dajesz energię, skupienie i uwagę – czy pożądany lub niechciany – ty przyciągasz w twój istnienie. Musisz być bardziej świadomy tego, co myślisz i czego doświadczasz. Aby być bardziej świadomym uczuć, które dajesz światu, musisz wiedzieć, czego chcesz.

Uwierz w manifestację

Co to właściwie znaczy wierzyć, że dostaniesz to, czego chcesz? Oznacza to tworzenie pozytywnej perspektywy, wchodzenie w dzień ze świadomością, że złożyłeś swoje przeznaczenie w ręce sił większych niż ty sam. Chodzi o to, aby mieć pewność, że to, czego chcesz, spełni się. Jeżeli to stosuje się do ciebie, wiedz, że musisz najpierw przekształcić swoje ograniczające wartości w myśl, że jesteś godny, wartościowy, miły, godny podziwu i wiedzy, jak również wystarczająco mądry, twardy, ładny, bogaty, miły i tak dalej. Podejmowanie kroków, które prowadzą do ostatecznego rezultatu, wzmocni przekonanie, że masz kontrolę nad tym, czego pragniesz.

 

Prawo Przyciągania Medytacja Przewodnik

Poświęcanie czasu każdego dnia na ucieczkę od chaosu i zakłóceń. Potrzebujemy tej świadomości i mocy w naszym istnieniu, aby uświadomić sobie, kim naprawdę jesteśmy, co jest istotne, a także gdzie leży nasza osobista odpowiedź. To nasz moment na relaks umysłu i uspokojenie duszy. Ty możesz uczyć się dlaczego medytować w liczbie sposoby, ale przede wszystkim składają się po prostu zostawać wciąż i cichy dla okresu czasu i koncentrować twój umysł na either twój oddechu lub niektóre typ skandować.

Jeżeli ty jesteś nowicjuszem sztuka medytacja – emocje pływają, i twój umysł błądzi przy pierwszy. Postaraj się nie być surowym dla siebie, kiedy to się stanie.

  • Znajdź ciche miejsce, zamknij oczy i pracuj nad uspokojeniem oddechu.
  • Wprowadź się w stan bezruchu.
  • Wypowiedz podnoszące na duchu słowo lub zdanie.
  • Wyobraź sobie, że jesteś otoczony przez kopułę światła.
 

Prawo przyciągania: Dodatkowe wskazówki

Teraz gdy ty znasz trochę lepiej jak ustawiać mechanizm prawo przyciąganie w ruchu, ty zaczynasz brać odpowiedzialność dla wszystko który właściwie przyciągasz w twój życie. Weź to sobie do serca, ponieważ to jest twój moment, twoja szansa, aby być świadomym, celowym i aktywnym uczestnikiem w rozwoju przyszłości, której pragniesz.

1). Marzenia

Nie filtruj swoich nadziei i wyobrażeń w zawiłości i niewiadome. Rozpoznaj tylko to, czego chcesz. Pamiętaj, że na to zasługujesz. Uwierz, że powinieneś to mieć, więc puść to i pozwól temu odejść. Otwórz się na nieskończone możliwości. Zwróć uwagę na sygnały. Zobaczcie, jakie cuda się dzieją. Przypomnij sobie o tej możliwości – gdybyś miał to wszystko opracować sam, Twoje marzenie może nie być wystarczająco duże!

2). Określenie

Twoje uczucia są silne. Są one realne, są obserwowalne, są mocą. Każdy Twój pomysł jest deklaracją tego, czego chcesz od świata. Pomysły, które myślisz dzisiaj, uczucia, które masz dzisiaj i działania, które podejmujesz dzisiaj, określą twoje doświadczenia jutro. Dlatego ważne jest, abyś starał się myśleć i działać w sposób konstruktywny, zgodny z tym, kim naprawdę chcesz być i co robić.

3). Pozytywne uspokojenie

Zapewnienia wyraźnie wzmacniają twoje dobre poglądy o sobie i o życiu. Wszystko, co myślisz i każde słowo, które wypowiadasz, jest afirmacją. Twoje myśli i słowa są oświadczeniami o tym, kim myślisz, że jesteś i jak postrzegasz świat. Dobre, konstruktywne afirmacje są ważnym sposobem autotransformacji i są istotnym czynnikiem w rozwoju życia, do którego dążysz. Działają one poprzez świadome zastępowanie ograniczających uczuć, cynicznych opinii i samomowy, którą przyjąłeś i zracjonalizowałeś przez lata, pozytywnymi terminami, które głoszą, kim chcesz być i jak chcesz żyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *