Numerologia: Co to jest numerologia?

Weź swój pierwszy odczyt numerologiczny za DARMO z RoyalNumerology

Co to jest numerologia?

Numerologia jest czymś, o czym każdy z nas myśli. Jak to się ma do mnie? Dlaczego jest to ważne? Poza tym, są to bardzo ważne pytania, z których powinieneś być dumny. Ponadto, prawdopodobnie już poznałeś powody, dla których specjalne wydarzenia mają miejsce o określonej godzinie lub dlaczego patrzysz na zegarek o 11:11. Podobnie jak astrologia, numerologia również zajmuje się tajemniczym badaniem liczb (oczywiście zamiast planet i znaków zodiaku).

Ponadto, jeśli chcesz zrobić kolejny krok, oto twoja pierwsza lektura. Dzięki nauce numerologii dowiadujemy się, że pewne liczby są związane z pewnymi wydarzeniami lub pewnymi tematami. Te liczby są niezwykle ważne dla Ciebie i ludzi wokół Ciebie. Pewne liczby mogą być użyte, aby dać wgląd w osobowość, przyszłe wydarzenia, a nawet twój wielki cel w życiu.

Numerologia i astrologia zazwyczaj idą w parze, są niesamowitymi towarzyszami. Numerologia pomaga lepiej zrozumieć samego siebie, ujawniając w jaki sposób wyrażasz siebie i gdzie wkładasz swoją energię. Numerologia może ujawnić o Tobie więcej, niż zdajesz sobie sprawę, a dodatkowo ujawnia wiek Twojej duszy.

Numerologia jest często określana jako “główne narzędzie do nadawania sensu powtarzającym się liczbom”. Do wyszukiwania informacji można wykorzystać informacje, które już posiadamy w domu, takie jak adres lub numer telefonu. Zaczniesz dostrzegać wszędzie wzory. Ten rodzaj powtórzeń i synchronizacji, nawiasem mówiąc, jest obserwowany i doceniany od tysięcy lat. Pitagoras był genialnym matematykiem, ale nie chodziło mu tylko o rozwiązywanie problemów matematycznych i interesował się rozwiązaniami liczbowymi. W rzeczywistości Pitagoras wierzył, że świat składa się z liczb, więc opracował system, który łączył litery z liczbami całkowitymi.

Nie trzeba jednak posiadać pitagorejskiego intelektu, aby zgłębić i zrozumieć numerologię. Na przykład, możesz uzyskać swój własny odczyt numerologiczny bez wykonywania jakiejkolwiek matematyki! Kliknij na ten link, aby otrzymać swoje pierwsze czytanie.

 

Jak obliczyć swój numer ścieżki życia?

Obliczanie numeru ścieżki życia jest bardzo proste i można to zrobić w kilku krokach. A kiedy otrzymasz swój darmowy cyfrowy odczyt, zostanie on obliczony dla Ciebie bez żadnej pracy.

Aby pracować z numerologią, należy również przeanalizować swoją indywidualną datę urodzenia. Musisz znaleźć pierwiastek z liczby, co możesz zrobić redukując cyfry, aż dojdziesz do liczby jednocyfrowej. Należy również wykluczyć liczby 11 i 22, ponieważ są one uważane za liczby główne. Ta unikalna liczba jest uważana za numer twojej ścieżki życia.

Numer ścieżki życia jest jedną z największych tajemnic. Często jest on podobny do Słońca w Twoim znaku astrologicznym. Numer ścieżki życia ujawnia Twój największy cel w życiu, który przegląda Twoje mocne i słabe strony, talenty, a nawet ambicje w życiu. Liczba ta ujawnia również przyczyny przeszłych wydarzeń, teraźniejszości, a także przyszłości.

Przykład obliczeń

Dodatkowo pokażę Ci przykład, jak obliczyć numer CV, aby było to o wiele łatwiejsze do zrozumienia. Powiedzmy, że Twoje urodziny przypadają 16 października 1994 roku:

Miesiąc, 10, jest zredukowany do 1 + 0 = 1.

Data, 16, jest zredukowana do 1 + 6 = 7.

Rok oblicza się w następujący sposób: 1 + 9 + 9 + 5 = 24, a następnie 24 redukuje się do 2 + 4 = 6.

Musimy również dodać zredukowaną liczbę miesiąca, daty i roku (1 + 7 + 6), co ostatecznie daje nam wartość 14. Teraz dodajemy 1 + 4 i otrzymujemy ścieżkę numer życia 5. Proces ten może wydawać się skomplikowany, ale jest bardzo prosty, gdy już się go opanuje.

Numery główne. Czym one są?

Liczby mistrzowskie mogą wydawać się skomplikowane i odważne na początku, ale są bardzo proste, gdy zaczniesz je rozumieć. W pewnych okolicznościach nie można zmniejszyć liczby końcowej, jeśli jest to liczba główna. Liczby, których nie należy redukować to 11 i 22. Duże liczby wskazują na wysoki poziom nauki i osiągnięć, ale są bardziej prawdopodobne, że zostaną użyte w stresującym lub wysokim ciśnieniu.

Na przykład, jeżeli twój urodziny jest 18 czerwca 1942, twój zmniejszona liczba jest 6 + 9 + 7 = 22. Zamiast upraszczać liczbę 22, ty miałeś wyższą oktanową iterację 4, która wyjawia silnego i skutecznego “życie zadanie”.

Jak zamienić litery, aby znaleźć swój numer losu?

Numerologia jest zawsze pełna niespodzianek. Jeśli powyższe informacje nie są dla Ciebie wystarczająco szokujące, ucieszy Cię wiadomość, że możesz również użyć tej metody do wyprowadzenia rdzenia nazw lub słów. Według Pitagorasa, niektóre litery mają określone wartości liczbowe:

  • 1 = A, J, S
  • 2 = B, K, T
  • 3 = C, L, U
  • 4 = D, M, V
  • 5 = E, N, W
  • 6 = F, O, X
  • 7 = G, P, Y
  • 8 = H, Q, Z
  • 9 = I, R

Używając tych wartości liczbowych, łatwo jest znaleźć liczbę główną związaną z nazwami. Numerolodzy często określają ją jako “liczbę przeznaczenia”. Teraz można zacząć zabawę. Aby znaleźć swój numer losu, będziesz musiał również zrobić trochę matematyki. Wprowadź pełną nazwę (imię, drugie imię, nazwisko), odejmując każdą z nich o jeden numer, a następnie dodając sumę.

Na przykład, jeśli nazywam się Emily Grace Smith, mój numer losu to EMILY (5 + 4 + 9 + 3 + 7 = 28, co staje się 2 + 8 = 10, a następnie 1 + 0 = 1) GRACE (7 + 9 + 1 + 3 + 5 = 25, co staje się 2 + 5 = 7) SMITH (1 + 4 + 9 + 2 + 8 = 24, co staje się 2 + 4 = 6). 1 + 7 + 6 = 14 = 1 + 4 = 5.

Twój numer przeznaczenia ujawni ci twój największy cel, a nawet pokaże ci, jak wyrazić swoje największe cele. Pokażę ci, co każdy z twoich numerów przeznaczenia oznacza poniżej.

Interpretacja liczb

Obliczyłeś teraz swój numer ścieżki życia i numer przeznaczenia. Ale co one mogą oznaczać? Zobaczmy:

Numer 1 (10/1, 19/1)

Powtórz 100 Tak jak Baran, pierwszy znak zodiaku, jest o ruchu i inicjacji, tak 1 w numerologii reprezentuje aktywność naprzód. 1 reprezentuje ducha inicjacji, uczciwą naturę, a także wrodzone zdolności administracyjne. W zły dzień, 1 może być nieco kontrolujący lub arogancki, ukrywając każdy rodzaj niepewności za nadmiernie rozwiniętym samozadowoleniem. 1 musi zrozumieć, że nawet jeśli jest pierwszy, to bardzo szybko może stać się najbardziej samotny. Nawet najbardziej niezależni ludzie chcą pomocy swoich dobrych przyjaciół, rodziny i kochanków.

Numer 2 (11/2, 20/2)

Liczba 2 jest związana z wrażliwością, równowagą, a także harmonią. W numerologii te dwie wibracje przyjmują formę moderatora, który tworzy zgodność poprzez zbiorowy wkład dysonansowych sił poprzez empatię, współodczuwanie i życzliwość. 2 jest związana z psychicznych zdolności i instynktu, a jeśli ten szeroki zakres wydaje się jak ścieżka życia lub numer przeznaczenia, osoba z pewnością będzie w stanie obsługiwać kruche zmiany mocy, jak również emocjonalne niuanse. Ponieważ 2 jest tak wrażliwa, jest bardzo konfliktowa nieśmiała, a także może przestać czuć się niedoceniona lub nierozpoznana. Musi on unikać dążenia do zewnętrznej aprobaty i, przeciwnie, uświadomić sobie, że najlepsza pożądana równowaga istnieje już w nim samym.

Numer 3 (12/3, 21/3)

Interakcja jest niezbędna dla 3 Symbolicznie, 3 reprezentuje wynik dwóch wspólnych naprężeń: Reprezentuje on znaczenie rozwoju. 3 jest niesamowicie ekspresyjna, bez wysiłku dzieli się rewolucyjnymi pomysłami i wnosi sugestie poprzez sztukę, pisanie, a także modlitwę. Jej praca motywuje, pobudza i podnosi na duchu innych, tak jak 3 znajduje spektakularną satysfakcję w wywoływaniu uśmiechu na twarzach innych. Niemniej jednak, 3 jest dodatkowo uważany za dość nastrojowy, jak również, gdy naprawdę czuje się niezrozumiany, 3 może wycofać się całkowicie. Unikające osobowości 3 nie mają problemu z pracą na rzecz pokojowej świadomości: W takim spektaklu kluczowe dla Trójki jest znalezienie minut ciszy, aby się zresetować,

Numer 4 (13/4, 22/4, 31/4)

W numerologii Czwórka ma energię ziemską i rozwija się wokół wzmacniania swoich korzeni. 4 opiera się mocno na świecie fizycznym i uznaje, że inwestowanie w stabilne instytucje jest kluczowe dla rozwoju trwałego dziedzictwa. Praktyczny, pracowity i odpowiedzialny, rezonans liczby cztery koncentruje się na tworzeniu racjonalnych ram, które mogą kierować rozwojem ewolucyjnym. Czwarta wielkość, jednakże, ma solidność, która może szybko osłabnąć; czwarta wielkość musi chcieć, aby ustalenia były stymulujące, a nie hamujące, w obecnym czasie. Łatwo jest dla 4 stać się upartym, więc 4 korzysta z nauki relaksu, a także z zamiaru myślenia poza schematami.

Numer 5 (14/5, 23/5, 32/5).

Wolnomyślicielstwo, awanturnictwo, ale i nowoczesność, 5 tłumaczy się za pomocą wolności. 5 zamierza podróżować dookoła świata za pomocą swoich 5 zmysłów: Trening obecności jest osiągany dla 5 poprzez spontaniczne akty odwagi. Porównywalny z siłą Strzelca w astrologii, 5 jest znany z szybkiego, impulsywnego umysłu, jak również z jego żywiołowości. Jednak z różnych elementów jego charakterystycznej radości życia, 5 może również stać się zestresowany i niecierpliwy. Ponieważ 5 z reguły dąży do odkrycia, ma trudności z zaakceptowaniem codziennych zadań życiowych, do których należą obowiązki zawodowe i interpersonalne. 5 musi wziąć pod uwagę, że jeśli zawęzi swój wzrok, to z pewnością stwierdzi, że najbardziej lukratywna wyprawa istnieje na jego własnym podwórku.

 

Numer 6 (15/6, 24/6, 33/6)

6 jest znana z pielęgnacyjnej, wspierającej i empatycznej natury. Prawdziwy uzdrowiciel, 6 ma zdolność do rozwiązywania problemów w sferze emocjonalnej i fizycznej oraz wspierania innych poprzez swoje bezpośrednie, ale delikatne podejście. 6 ma silne poczucie odpowiedzialności i troszczy się głęboko o przyjaciół, rodzinę i bliskich. Obszar ten może również bez wysiłku rozmawiać z młodymi ludźmi i zwierzętami, wykazuje czułość i łagodnego ducha opiekuńczego. Ale nie każdy chce być rodzicem dzisiaj, a co jakiś czas defensywny prąd 6s może przyjść, aby zdominować i kontrolować. Aby nie dźwigać całego świata na swoich barkach, 6 musi nauczyć się budować zaufanie i postrzeganie innych: Innymi słowy, każdy musi obserwować swoją własną drogę.

 

Numer 7 (16/7, 25/7, 34/7)

Numerologiczny detektyw 7 znany jest z umiejętności śledczych i zdolności analitycznych. Astrologicznie, liczba 7 może być postrzegana jako połączenie energii Panny i Skorpiona: 7 jest wyjątkowo zorientowana na szczegóły, ale jest napędzana przez wewnętrzną mądrość, w przeciwieństwie do namacalnych realiów. Siódemka ma bystre oko, a jej bystre obserwacje inspirują szybki i zaradny umysł. Potrafi szybko znaleźć wady w prawie każdym systemie, a 7 jest trochę perfekcjonistą. 7 regularnie przewiduje błędy, więc zrównoważenie jego wrodzonego sceptycyzmu z otwartym umysłem jest kluczowe dla tej kwoty. Nie wszystko będzie niezawodne, ale właśnie to sprawia, że życie jest przyjemne.

 

Numer 8 (17/8, 26/8, 35/8).

Liczba 8 mówi wszystko o obfitości. W numerologii liczba ta związana jest z obfitością dóbr materialnych i sukcesem ekonomicznym. Ambitna i zorientowana na osiąganie celów, ósemka może łatwo liczyć na stanowiska przywódcze dzięki swojej roślinnej atrakcyjności. Ósemka opiera się na wielkich problemach, aby rozszerzyć swój zakres, wspinając się po każdej drabinie, aby osiągnąć niebotyczne wyżyny. Ale z wielką siłą przychodzi niesamowita odpowiedzialność: Ósemka jest pracoholikiem i może stać się nadmiernie kontrolująca i zaborcza w zły dzień. Jego złe cechy można jednak złagodzić, oddając się społeczności. Wykorzystują swój sukces, by pomagać innym,

 

Numer 9 (18/9, 27/9, 36/9)

9, ostatnia cyfra numerologii, przypomina nam o historycznej duszy. Dziewiątce nie są obce życiowe wzloty i upadki – doświadczyłem ich, wykonywałem je. W rezultacie, 9 może łatwo syntetyzować ogromne porcje bodźców i psychicznie łączyć kropki w spójną całość. Misją 9 jest dotarcie do najprostszego narodu sumienia i pomoc innym w dotarciu do tego sumienia religijnego. Dziewiątka nie boi się transformacji, a jej plastyczny duch inspiruje innych do odkrywania własnych poziomów ruchu. Po przekroczeniu planu fizycznego na wiele sposobów, Dziewiątka powinna stale zastanawiać się nad swoim zakotwiczeniem. 9 musi dążyć do ustabilizowania streszczenia z namacalnością, a następnie odkryć swoje królestwo na przecięciu bajki i rzeczywistości.

 

Mistrz numer 11 (11/2)

Mistrz numer jedenaście przyspiesza energię elektryczną numeru 2; jego motywacją jest uzdrawianie siebie i innych dzięki swoim podwyższonym zdolnościom psychicznym. Często instynktowne obiekty mistrza numer 11 są wynikiem sytuacji nadmiernej obecności: jednak mistrz numer 11 nie ma potrzeby trenowania talentów psychicznych. W numerologii, liczba mistrzowska 11 jest związana z religijnym oświeceniem, zrozumieniem i filozoficzną równowagą.

 

Numer główny 22 (22/4)

Mistrz numer 22, regularnie nazywany Mistrzem Budowniczym, rozpościera się na wibracje liczby cztery. Mistrz numer 22 jest zainspirowany do tworzenia struktur w sferze fizycznej, które przekraczają lokalne realia – poprzez połączenie tego, co materialne i niematerialne, Mistrz numer 22 kultywuje żywe, długoterminowe dziedzictwo. Zdolności Mistrza numer 22 są głównie produktem ubocznym niestabilności dzieciństwa, która napędza postępowe myślenie. Przemysłowy, kreatywny i niezawodny, Mistrz Numer 22 jest nieustannie na misji transformacji.

Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w Twojej podróży “SeekNumerology”. Mamy nadzieję, że dotrzecie do celu i odnajdziecie się na poziomie duchowym i emocjonalnym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *